سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی 99

سوالات استخدامی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دولتی(هشتمین دوره آبان 99) +سوالات استخدامی آموزش و پرورش99 + آموزش و پرورش
سوالات استخدامی سال 99 شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران
سوالات استخدامی سال 99 سازمان امور عشایر ایران
سوالات استخدامی سال 99 اداره کل پزشکی قانونی
سوالات استخدامی سال 99 وزارت جهاد کشاورزی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان حفاظت محیط زیست
سوالات استخدامی سال 99 سازمان هواشناسی کشور
سوالات استخدامی سال 99 سازمان تبلیغات اسلامی
        

 
 
دانلود-سوالات-استخدامی-قوه-قضاییه/
Translate this page
استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار + تجربیان کاربران) ... استخدام قوه قضاییه برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه

اخبار استخدام قوه قضائیه در سال۹۶

سوالات استخدامی قوه قضائیه کلیک کنید

سوالات استخدامی قوه قضائیه کلیک کنید

سوالات استخدامی قوه قضائیه کلیک کنید

سوالات استخدامی قوه قضائیه کلیک کنید

سوالات استخدامی قوه قضائیه کلیک کنید

سوالات آزمون قضاوت + پاسخنامه

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

۲۳ فروردین ۹۶ – لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت ارسال شد

خبرگزاری میزان : لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه با تأیید و امضای ریاست دستگاه قضایی کشور، به دولت ارسال شد.
لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت ارسال شدبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی معاونت حقوقی، دستگاه قضایی بر اساس تکالیف مندرج در قانون برنامه پنجم توسعه کشور و همچنین برنامه سوم توسعه قضایی، مکلف به تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی شده است که معاونت حقوقی در راستای عمل به این تکلیف و ضرورت تأمین بسترهای تقنینی لازم و قوانین و مقررات متناسب با نیازهای اداری و استخدامی کارکنان قوه قضائیه عهده دار انجام این مهم شد.
شایان ذکر است لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه در معاونت حقوقی و با مشارکت نمایندگان سایر معاونت ها و واحدهای تابعه تدوین و تنظیم شده است که از ویژگی ها و نوآوری های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-پیش بینی تشکیل شورای عالی اداری قوه به عنوان بازوی اجرایی رئیس قوه در سیاست گذاری و تصمیم گیری درامور کلان اداری و استخدامی؛
-انعطاف پذیری لایحه در زمینه امور اجرایی قوه از طریق پیش بینی آیین نامه در بیشتر مواد؛
-فراهم سازی نظام ارتقاء شغلی کارکنان متناسب با شرایط، تخصص و تجربه آنان به صورت پلکانی تا سنوات پایانی خدمت؛
-پیش بینی سمت دستیار قضایی برای کارکنان اداری واجد شرایط به منظور رفع خلأهای موجود و واگذاری برخی امور قضایی و اجرایی شعب به کارکنان و همچنین ایجاد انگیزه در نیروهای ساعی و توانمند جهت ارتقا و تبدیل وضعیت اداری به قضایی؛
-پیش بینی و بومی سازی نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان متناسب با وظایف و مسئولیت های قوه قضائیه؛
-پیش بینی نظام آموزشی متناسب با نیازهای قوه قضاییه در راستای نظام آموزشی کلان کشور؛
– ایجاد انگیزه در کارکنان برای خدمت در مناطق کم برخوردار و محروم؛
– پیش بینی انتصاب بانوان واجد شرایط تصدی امر قضا به برخی پست های قضایی جدید؛
-نظام مند شدن بسیاری از پرداخت ها در قوه قضائیه.

کاملترین نمونه سوالات استخدامی (سوالات عمومی و تخصصی+مصاحبه+روانشناختی+بدو استخدام)

در این بخش کاملترین و جامعترین پکیج سوالات استخدامی که از بخشهایی همچون سوالات  استخدامی عمومی و تخصصی+سوالات مصاحبه استخدامی+سوالات روانشناختی استخدامی+سوالات بدو استخدام) تشکیل شده است را به ترتیب جهت آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون استخدامی پیشرو را برای شما سروران تهیه نموده تا با مطالعه این منابع در فرصت کم راهی برای پیشتازی از سایر داوطلبین برای خود باز کنید . 

۱۸ اسفند ۹۵ – سهمیه ۲۰ درصدی اعضای شورای حل اختلاف در آزمون استخدامی قوه قضاییه 

خبرگزاری میزان : حجت الاسلام و المسلمین احمدی میانجی به اجرایی شدن قانون سهمیه ی ۲۰ درصدی اعضای شورای حل اختلاف در استخدامی‌های قوه قضاییه از سال آینده خبر داد و گفت: سال آینده قوه قضاییه ۳۲۰۰ کارمند استخدام می‌کند که پیش بینی می‌کنیم دست کم ۶۰۰ نفر از آن‌ها از اعضای شورای حل اختلاف باشند.
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام محمد مهدی احمدی میانجی معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز امور شورای حل اختلاف کشور به اجرایی شدن قانون سهمیه ی ۲۰ درصدی اعضای شورای حل اختلاف در استخدامی های قوه قضاییه از سال آینده خبر داد .
وی گفت: آزمون جذب قضات ویژه شورای حل اختلاف برگزار می شود که  فراخوان این آزمون که اردیبهشت سال اینده برگزار می شود به زودی منتشر خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین احمدی میانجی  در  آیین تقدیر و تکریم سفیران صلح در گرگان به اجرایی شدن قانون سهمیه ی ۲۰ درصدی اعضای شورای حل اختلاف در استخدامی های قوه قضاییه از سال آینده خبر داد و گفت : سال آینده قوه قضاییه ۳۲۰۰ کارمند استخدام می کند که پیش بینی می کنیم  دست کم ۶۰۰ نفر از آن‌ها از اعضای شورای حل اختلاف باشند .
احمدی میانجی از رفع مشکل ترفیع قضات شورای حل اختلاف در آینده ی نزدیک هم خبر داد و گفت : به دلیل مشخص نبودن وضعیت ترفیع در شورای حل اختلاف ، قضات به ویژه قضات جوان تمایلی برای حضور در شورا نداشتند که خوشبختانه این مشکل نیز رفع شد و از این پس قضات شورا همانند قضات دادگستری ها و دادسراها مراحل ترفیع را طی خواهند کرد .
وی به مشکل استیجاری بودن و مناسب  نبودن فضای فیزیکی شورای های حل اختلاف هم اشاره کرد و گفت: با مساعدت رئیس قوه قضاییه از محل اعتبارات خاص قوه ، همه ی ساختمان های نیمه کاره  شوراهای حل اختلاف سراسر کشور تکمیل می شود .
وی در ادامه سخنان خود افزود : از ۴۵ هزار عضو شورای حل اختلاف ۱۳ هزار نفر که بیشترشان جوان و از اعضای ستادی شورا هستند تا کنون بیمه شده اند .
میانجی درباره احتساب سوابق اعضای شورای حل اختلاف هم گفت : سوابق اعضا از سال ۸۷ به بعد محاسبه می شود و اعضا می توانند در اقساط ۶ ماهه هزینه ی این احتساب را به تامین اجتماعی بپردازند.
احمدی میانجی با بیان این که قرار بود شورای حل اختلاف برای مردم رایگان ویا کم هزینه باشد گفت : متأسفانه امسال هزینه دادرسی این شورا با هزینه دادرسی در دادگستری برابر شده است،درصورتی که نباید اینطور باشد.
وی افزود : در رایزنی ها و نشست هایی که با کمیسیون قضایی مجلس داشتیم از سال آینده دوباره هزینه ی دادرسی در شوراهای حل اختلاف کاهش می یابد.
گفتنی است، پیش از سخنان احمدی میانجی  دو تن از اعضای شوراهای حل اختلاف مشکلات و خواسته های اعضا را مطرح کردند .
پرداخت حداقل دستمزد وزارت کار ، افزایش امکانات رفاهی کارکنان ، احتساب سوابق کار در شوراهای حل اختلاف و مناسب سازی فضای اداری شوراهای حل اختلاف مهم ترین خواسته های طرح شده ی اعضا بود .
پایان این همایش از ۲۶ نفر از چهره های برتر شورا و فعالان صلح و سازش استان گلستان تجلیل شد.


۲۵ دی ۹۵ – قوه‌قضائیه ۴ هزار نفر را استخدام می‌کند

خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: بدون شک با افزایش بودجه دستگاه قضایی در سال ۹۶ شاهد عملکرد بهتر قوه قضائیه خواهیم بود.حسن نوروزی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص مصوبات مربوط به قوه قضاییه در برنامه ششم توسعه گفت: قرار بر این شد که ۲.۹ از کل بودجه کشور به قوه قضائیه اختصاص پیدا کند البته پیشنهاد ما ۳.۲ درصد بود که با ۲.۹ درصد آن موافقت شد.
وی افزود: همچنین مقرر شد که دستگاه قضایی بتواند سالانه ۸۰۰ قاضی و ۳۲۰۰ کارمند را در دستگاه قضایی استخدام کند.
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه رقم ۲.۹ درصد از کل بودجه رقم کمی نیست گفت: این رقم نسبت به سال گذشته افزایش داشته و طبیعتا می‌تواند عملکرد دستگاه قضایی را بهتر از قبل کند.
نوروزی ادامه داد: همچنین مقرر شد که شوراهای حل اختلاف از لحاظ کمی و کیفی و رفاهی توسعه پیدا کنند و ۲۰ زندان در کلانشهرها به خارج از شهر منتقل شوند.
وی تصریح کرد: براساس این برنامه قرار بر این شد که منابع طبیعی و زمین با قیمت منطقه‌ای در اختیار زندان‌ها قرار گیرد.


 

۸ دی ۹۵ – لزوم تامین اعتبارات استخدام‌ سالانه۸۰۰ قاضی 

خبرگزاری خانه‌ملت : کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بودجه قوه قضاییه برای سال ۹۶ ۲۰درصد افزایش خواهد یافت.
حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح بودجه قوه قضاییه در لایحه بودجه سال ۹۶، گفت: در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس جهت افزایش بودجه قوه قضاییه تلاش شد تا این مبلغ را به میزان ۳ و ۲دهم بودجه عمومی کشور برسد، در واقع هر آنچه در برنامه ششم توسعه مطرح و دولت در لایحه بودجه ۹۶ برای قوه قضاییه دیده بود در کمیسیون قضایی تجمیع شد و رقم ۳ و ۲ دهم بودجه عمومی یعنی به میزان بیست درصد افزایش بودجه برای قوه قضاییه در نظر گرفته شد.
نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد افزایش بیست درصدی بودجه قوه قضاییه به کمیسون تلفیق بودجه ارائه شد، افزود: افزایش بودجه قوه قضاییه به تناسب مفاد لایحه برنامه ششم توسعه مبنی بر استخدام سالانه ۸۰۰ قاضی،  تکمیل اجرای طرح کاداستر توسط سازمان ثبت اسنادو املاک کشور و پرداخت حقوق متناسب به کارکنان شوراهای حل اختلاف در کمیسیون مطرح شد.
وی ادامه داد: افزایش بودجه قوه قضاییه برای اجرای اقدامات مذکور و تقویت سازمان تعزیرات حکومت، بهبود وضعیت زندان‌های کشور و تقویت سازمان پزشک قانونی نیز مورد توجه نمایندگان کمیسیون قضایی و حقوقی قرار گرفت زیرا برای تحقق این مسائل راهی جز افزایش بودجه این قوه نبود.
ده میلیارد بودجه برای افزایش حقوق کارکنان شوراهای حل اختلاف
نوروزی معتقد است: افزایش بیست درصدی قوه قضاییه برای تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه این قوه نیز در نظر گرفته شده البته درصد قابل توجه‌تری برای شوراهای حل اختلاف دیده شده است، بدین صورت که حدود ۱۰ میلیارد از بودجه قوه قضاییه به شوراهای حل اختلاف اختصاص داده شود.
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بودجه پزشک قانونی و وزارت دادگستری نیز به طور چشم گیری افزایش یافت در حقیقت افزایش بودجه قضاییه که مورد نظر موافق نمایندگان در کمیسیون قرار گرفت می‌تواند در تقویت اعتبارات این دستگاه تاثیر خوبی داشته باشد.

 


 

۱۴ آذر ۹۵ – ۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی در اختیار شوراهای حل اختلاف

خبرگزاری مهر: ایلام – رئیس کل دادگستری استان ایلام از واگذاری ۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی به اعضای شوراهای حل اختلاف خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد رزم روز یکشنبه در مراسم تحلیف اعضای شعب شوراهای حل اختلاف شهرستان ایلام اظهار داشت: پیشنهاد واگذاری ۳۰ درصد سهیمه به این افراد داده شده بود که با ۲۰ درصد موافقت شد که افراد واجد شرایط می توانند از این فرصت برای جذب شدن در دستگاه قضایی استفاده کنند.
وی افزود: خوشبختانه نیروهایی که در این شوراها فعالیت می کنند توانسته اند صلاحیت و قابلیت خود را بروز و ظهور دهند و تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف صورت گرفته از سوی اعضای شوراهای حل اختلاف مشاهده نشده است.
رئیس کل دادگستری ایلام بر لزوم ارائه آموزش های مستمر به اعضای شوراهای حل اختلاف تاکید کرد و ادامه داد: در قانون قبلی این شوراهای در پرونده های مالی تا مبلغ ۵ میلیون تومان صلاحیت رسیدگی داشتند که این مقدار در قانون جدید تا ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
رزم تاکید کرد: تشکیل شوراها برآمده از احکام فقهی و توصیه های ائمه معصومین (ع) است و خوشبختانه با روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی با حضور معتمدان و ریش سفیدان روز به روز شاهد بسط و گسترش فرهنگ استفاده از شوراها برای حل و فصل منازعات و اختلافات میان افراد جامعه هستیم و امیدواریم با نهادینه شده هر چه بیشتر این مراکز میزان افراد مراجعه کننده به محاکم قضایی روز به روز کاهش یافته و با کاهش اطاله دادرسی مدت زمان رسیدگی به پرونده ها در دستگاه قضایی کاهش یابد.
در پایان این آیین مراسم تحلیف اعضای جدید شعب حل اختلاف شهرستان ایلام با حضور رئیس و معاونان دادگستری ایلام برگزار شد.


 

خبر ۲۳ مرداد ۹۵ : ضرورت جذب سالانه هزار قاضی ازسوی قوه قضاییه (منبع : خبرگزاری خانه ملت)

الهیار ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص افزایش ورودی پرونده‌ها به قوه قضاییه، گفت: متاسفانه ورودی پرونده‌ها به قوه قضاییه در حال حاضر حجم قابل توجهی بوده که رسیدگی به این تعداد پرونده خارج از توان و ظرفیت این قوه و خارج از استانداردهای بین المللی است.
نماینده مردم کوهدشت درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای رسیدگی به پرونده ها باید امکانات و تجهیزات قوه قضاییه افزایش یابد، افزود: واقعیت آن است که قوه قضائیه در حال حاضر درخصوص تعداد قضات در تنگنا است این در حالی است که تعداد قضات و کارمندان قوه قضاییه باید برای بررسی سالانه ۱۵ میلیون پرونده افزایش پیدا کند.
وی تاکید کرد: پیشنهاد می‌شود با توجه به اینکه لایحه برنامه ششم در حال حاضر درمجلس مراحل بررسی را درکمیسیون ها می گذراند، نمایندگان درخصوص افزایش امکانات و تجهیزات قوه قضاییه به ویژه از نظرمنابع انسانی راهکارهای مناسب اتخاذ کنند؛ البته در برنامه ششم افزایش سالانه ۵۰۰ نفر قاضی پیشنهاد شده است؛ اما باید سالانه هزار نفر قاضی و به ازای هرقاضی ۳ نفر کارمند به سیستم اداری قوه قضاییه اضافه شود.
ملکشاهی با اشاره به اینکه برای کاهش ورودی پرونده ها به قوه قضاییه می توان اقداماتی را انجام داد، تصریح کرد: به طور مثال برخی پرونده ها را می توان درشوراهای حل اختلاف و تعزیرات حکومتی بررسی کرد، هرچند که در حال حاضر در برنامه ششم تاکید شده که با نظر رییس قوه قضاییه لوایحی تنظیم شود مبنی براینکه جرائمی را که می توان به تخلف تبدیل کرد را در تعزیرات حکومتی بررسی کرد و دراین باره مجلس باید قوانین لازم را تصویب کرد.
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش ورودی پرونده‌ها به قوه قضاییه علل مختلفی دارد، گفت: یکی از مهم‌ترین علت‌های این موضوع مشکلات معیشتی و اشتغال است، بنابراین دولت باید اقدامات موثری را درحل مشکلات اقتصادی انجام دهد؛ البته برخی معضلات فرهنگی نیز منتهی به تشکیل پرونده های قضایی می شود.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه آمار ورودی ۱۵ میلیون پرونده در سال را فراتر از ظرفیت دستگاه قضایی عنوان کرده و گفت: با شرایط فعلی بار بسیار زیادی بر دوش قوه قضائیه وارد می‌شود؛ این در حالی است که ظرفیت دستگاه قضایی امکان پاسخگویی به ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار پرونده را در سال دارد


خبر ۱۱ مرداد ۹۵: نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور اعلام شد 
نتایج آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور- فروردین ۱۳۹۵ اعلام شد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، داوطلبان آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم کشور می توانند با مراجعه به سایت دادگستری استان متبوع خود و یا سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir اقدام به مشاهده و دریافت کارنامه خود نمایند.

زمان و مکان برگزاری مصاحبه علمی پذیرفته شدگان در کارنامه ایشان قید شده که با توجه به غیرقابل تغییر بودن آن لازم است به دقت مطالعه شود.

جهت مشاهده نتایج و دریافت کارنامه کلیک نمایید

لازم به ذکر است آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم در فروردین ماه سال جاری در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، کرمان و خوزستان به صورت همزمان برگزار شد و در این آزمون دوهزار و ششصد نفر از داوطلبان بومی استان‌های مذکور شرکت کرده‌اند.


خبر ۱۷ خرداد ۹۵: ۳۰۰ قاضی جذب دادگستری استان تهران می‌شود (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس قوه قضاییه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص لزوم انقلابی بودن و انقلابی ماندن گفت: این تأکیدات نشانگر اهمیت پایبندی به ارزش های انقلاب و انقلابی ماندن است، آن هم در شرایطی که عده ای در داخل و خارج از کشور تلاش دارند انقلاب را از «انقلاب» تهی کنند.

رئیس قوه قضاییه در بخش بعدی سخنانش به بازدید اخیر خود و مسئولان عالی قضایی از دادگستری استان تهران و سازمان های تابعه اشاره کرد و با تاکید بر اینکه «این سفر بسیار پر فایده بود و تصمیمات بسیار خوبی برای کاهش مشکلات دادگستری استان تهران گرفته شد» گفت: در فرآیند تکمیل نیروی انسانی دادگستری استان تهران مقرر شد ۳۰۰ قاضی و متناسب با آن کارمند مورد نیاز جذب این دادگستری شود و در ترمیم و احداث فضاهای فیزیکی نیز مقرر شد بیش از یک هزار میلیارد تومان هزینه شود.


 

و ...

دانلود سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه | «ای استخدام» | آگهی های ...

www.e-estekhdam.com/دانلود-سوالات-آزمون-استخدامی-قوه-قضای/
Translate this page
نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه. مجموعه ی زیر شامل سوالات زیر است : ( تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد). ۳۴۵ سوال زبان و ادبیات فارسی; ۳۲۵ سوال احکام و ...

سوالات مصاحبه استخدامی قوه قضاییه | «ای استخدام

www.e-estekhdam.com/سوالات-مصاحبه-استخدامی-قوه-قضاییه-12/
Translate this page
Oct 26, 2014 - ای استخدام معتبرترین مرجع کاریابی و اخبار و آگهی های استخدامی ... سوالات مصاحبه استخدامی و تجربیات آزمون استخدامی قوه قضاییه سری دوازدهم ...

سوالات مصاحبه استخدامی قوه قضاییه | «ای استخدام

www.e-estekhdam.com/سوالات-مصاحبه-استخدامی-قوه-قضاییه-11/
Translate this page
Oct 26, 2014 - ای استخدام معتبرترین مرجع کاریابی و اخبار و آگهی های استخدامی ... سوالات مصاحبه استخدامی و تجربیات آزمون استخدامی قوه قضاییه سری یازدهم ...

نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه - مرجع جزوات و نمونه سوالات استخدامی

shop.iranestekhdam.ir/نمونه-سوالات-استخدامی-قوه-قضائیه.html
Translate this page
استخدام قوه ی قضاییه از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام میپذیرد. (جهت مشاهده ی شرایط استخدام و متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید) نمونه سوالات استخدامی قو.

نمونه سوالات استخدامی دادگستری (با پاسخنامه)

shop.iranestekhdam.ir/questions-employment-attorney.html
Translate this page
سوالات استخدامی دادگستری، نمونه سوالات استخدامی دادگستری، سوالات آزمون استخدامی دادگستری، نمونه سوالات آزمون استخدامی دادگستری، دانلود سوالات استخدامی ...

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه و دادگستری با پاسخنامه ...

freeemployment.blog.ir/.../دانلود-رایگان-سوالات-آزمون-استخدامی-قو...
Translate this page
May 9, 2015 - دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه و دادگستری دانلود رایگان سوالات عمومی استخدامی قوه قضاییه : خرید سوالات استخدامی قوه ...

دانلود رایگان سوالات استخدامی قوه قضاییه - کندو

https://kandoocn.com/index.php?newsid=9652
Translate this page
مجموعه ای از نمونه سوالات آزمون های استخدامی قوه قضاییه و همچنین جزوات کامل اموزشی گردآوری شده است که در قالب 4 فایل PDF ارائه می شود.این مجموعه ترکیبی از نمونه ...

نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه (دانلود رایگان) - کندو

https://kandoocn.com/index.php?newsid=9658
Translate this page
مجموعه ای از نمونه سوالات آزمون های استخدامی قوه قضاییه و همچنین جزوات کامل اموزشی گردآوری شده است که در قالب 4 فایل PDF ارائه می شود.این مجموعه ترکیبی از نمونه ...

دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه - استخدام دهوند

dehvand.ir/jobs/نمونه-سوالات-آزمون-استخدامی-قوه-قضایی/
Translate this page
Mar 13, 2017 - نمونه سوالات آزمون استخدامی قضاوت آذر ماه سال 1382 (دانلود رایگان) تعداد کل سوالات 180، به همراه پاسخنامه کلیدی سوالات تعداد صفحات نمونه سوال: 25 ...

دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه - ای-سوال

www.e-soal.ir/دانلود-نمونه-سوالات-استخدامی-قوه-قضای/
Translate this page
نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه عنوان این مطلب می باشد که امروز خدمت شما بزرگواران ارائه خواهیم نمود.امیدواریم با تهیه و دانلود این نمونه سوالات ...

منابع آزمون استخدام قوه قضاییه 92+پکیج نمونه سوالات استخدامی | استخدام

www.estekhtam.com/منابع-آزمون-استخدام-قوه-قضاییه-92/
Translate this page
Jan 30, 2014 - سلام دوستان و همراهان محترم وب سایت : www.estekhtam.com پکیج نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه دوستان و همراهان وب سایت استختام در برخی ...

دانلود سوالات استخدامی قوه قضاییه | دانلود نمونه سوالات آزمونهای استخدامی

file.estekhdami.org/دانلود-سوالات-استخدامی-قوه-قضاییه/
Translate this page
قوه قضاییه برای تکمیل کادر اداری از بین داوطلبان علاقه مند و واجد شرایط در رشته های مختلف از طریق برگزاری آزمون، استخئدام میکند ( مشاهده متن کامل خبر ) ...

دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه - دانلود رایگان نمونه سوالات ...

soooal.blogfa.com/tag/دانلود-نمونه-سوالات-استخدامی-قوه-قضاییه
Translate this page
برچسب‌ها: دانلود سوالات استخدامی قوه قضاییه, دانلود رایگان سوالات استخدامی قوه قضاییه, دانلود منابع سوالات استخدامی قوه قضاییه, دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه ...

دانلود مجانی سوالات استخدامی دادگستری Archives - نت دی ال | NetDl

netdl.ir/tag/دانلود-مجانی-سوالات-استخدامی-دادگستر/
Translate this page
با توجه به آزمون استخدامی قوه قضاییه ، گروه نت دی ال بسته نمونه سوالات استخدامی قوه قضاییه را آماده کرده است که کمک زیادی به قبولی شما در آزمون استخدامی این ارگان ...

استخدام قوه قضاییه سال ۹۲ - شهرخبر و ای-استخدام

www.shahrekhabar.com/employment/1364590080816320
Translate this page
Apr 12, 2017 - برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی سازمان قوه قضاییه اینجا ...

دانلود سوالات استخدامی قوه قضائیه | ایران عرضه

iranarze.ir/235-cooptatione-quaestiones-iudiciales.html
Translate this page
گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آزمون استخدامی قوه قضائیه نموده است، که این مجموعه شامل ۱۸۳۰ نمونه سوال استخدامی میباشد.

استخدام قوه قضاییه 96 + اطلاعیه جدید استخدام دادگستری 96 | استخدام ...

karyab.net › آگهی هااستخدام 96
Translate this page
Apr 4, 2017 - استخدام قوه قضاییه سال 96 | اخباراستخدام کارمند دادگستری 96 : قوه قضاییه ... اقلیت‌های دینی ملزم به پاسخگویی به سوالات فرهنگ و معارف اسلامی و ...

وبلاگ حقوقی نیما جهانشیری - سوالات آزمون استخدامی قوه قضائیه - رتبه ...

nimajahanshiri.blogfa.com/post/.../سوالات-آزمون-استخدامی-قوه-قضا...
Translate this page
به نقل از سید فرهاد موسوی مدیر وبلاگ حقوقدان: با توجه به استخدام قوه قضاییه در سال 92 جهت تکمیل کادر اداری این سوالات رو به صورت رایگان در وبلاگ قرار میدهیم تا ...

نمونه سوالات آزمون مترجمین رسمی قوه قضاییه - دانلود رایگان

tptg-ir.com/نمونه-سوالات-آزمون-مترجمین-رسمی-قوه-قض/
Translate this page
با سلام جهت آمادگی در آزمون استخدامی مترجم رسمی کتبی و شفاهی قوه قضائیه: فایل زیر کاملترین مجموعه در بین نمونه سوالات موجود در اینترنت به کوشش و سعی همکارا.

دانلود سوالات استخدامی قوه قضائیه | دانلود نمونه سوالات استخدامی

www.esoal24.ir › نمونه سوالات استخدامی
Translate this page
Nov 26, 2012 - دانلود سوالات استخدامی قوه قضائیه. سوالات استخدامی قوه قضائیه. مجموعه‌ی بی‌نظیر سوالات هشت آزمون قضاوت برگزار شده در سال‌های ۷۶، ۷۹ دوبار، ۸۰، ۸۲ ...

سوالات استخدامی قوه قضاییه | سامانه استخدام ایران

iran-karyab.com/downloads11.php
Translate this page
سوالات استخدامی قوه قضاییه. اندازه : 1.4 مگابایت قیمت : 22,000 ریال - (رایگان برای اعضاء). محتوای موجود در این بسته به شرح زیر می باشد: ۳۳۰ سوال اطلاعات عمومی، ...

دادگستری و قوه قضاییه – آگهی استخدام|کاریابی|اشتغال

www.estekhdam.biz/...سوالات-استخدامی/دادگستری-و-قوه-قضاییه
Translate this page
سوالات استخدامی دادگستری کشاورزی منابع طبیعی نمونه سوالات استخدامی کشاورزی منابع طبیعی دادگستری سوالات استخدامی دادگستری رشته شغلی کشاورزی منابع ...

سوالات استخدامی و مصاحبه | تست دانلود - دانلود سوالات استخدامی دادگستری

testdownload.ir/tag/دانلود-سوالات-استخدامی-دادگستری
Translate this page
شرط اصلی موفقیت شما در هر آزمون استخدامی تسلط بر سولات عمومی ازمون می باشد که با مطالعه فایل های مختلف سوالات عمومی آزمون های استخدامی که در ادامه مطلب برای شما ...

دانلود منابع و نمونه سوالات استخدامی - استخدام قوه قضاییه 94

rahkar24.blogfa.com/tag/استخدام-قوه-قضاییه-94
Translate this page
دانلود منابع و نمونه سوالات استخدامی - استخدام قوه قضاییه 94 - اطلاعات و منابع و نمونه سوالات جامع و رایج و رایگان آزمون و نمونه سوالات استخدامی.

استخدام قوه قضاییه (اخبار + تبادل اطلاعات قبول شدگان) | ای استخدام

vista.ir/.../استخدام-قوه-قضاییه-(اخبار-تبادل-اطلاعات-قبول-شدگان)
Translate this page
Apr 12, 2017 - استخدام قوه قضاییه سال ۹۳ برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه ...

استخدام قوه قضاییه (ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری) | یکتا پیامک
برچسب ها : دانلود رایگان سوالات استخدامی قوه قضائیه ۹۶ ,
 
his page2 days ago - استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین (زمان و مکان مراحل طب کار). انتشار در ... برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
Translate this page
شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در نظر دارد ۲۰ نفر نیروی انسانی مورد نیاز را در مقطع .... تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و ...

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در سال 95 ...

testkar.blog.ir/.../نمونه-سوالات-آزمون-استخدامی-شرکت-مجتمع-صنع...
Translate this page
Feb 2, 2017 - عبارت استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در بین وبلاگهای سایتهای وبلاگی جستجو شده و نتایج ... نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع جهان فولاد ...

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین(تمدید مهلت ثبت نام) | مرجع آگهی ...

www.estekhdami.org/استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفراین
Translate this page
Feb 12, 2017 - شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در نظر دارد 20 نفر نیروی انسانی مورد نیاز را در مقطع کارشناسی / کارشناسی ارشد به شرح جدول زیر و از طریق ...

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین (مراحل طب کار و گزینش) | استخدام

www.estekhtam.com/استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفراین/
Translate this page
Mar 13, 2017 - استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین سال ۹۵ انجام مراحل طب کار و گزینش ... تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می ...

دانلود نمونه سوالات استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین به همراه پاسخ

kartest.ir › ... › سوالات استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین
Translate this page
این مجموعه نمونه سوالات آموزشی از سایت کارتست جهت افزایش آمادگی داوطلبین برای شرکت در آزمون استخدامی پذیرش نیروی قراردادی مجتمع صنعتی اسفراین آماده شده ...

سوالات استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین بایگانی - کار تست

kartest.ir/.../سوالات-استخدامی/سوالات-استخدامی-مجتمع-صنعتی-اسف...
Translate this page
بسته نمونه سوالات آمادگی برای شرکت در آزمون کتبی پذیرش نیروی قراردادی مجتمع صنعتی اسفراین. » ویژه آزمون استخدامی سال جاری / به همراه پاسخ کلیه سوالات.

شرکت مجتمع صنعتی اسفراین

www.esfst.com/
Translate this page
مجتمع صنعتی اسفراین. ... بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه ... معرفی شرکت ، تاریخچه شرکت ، واحدهای تولیدی. از آنجا که مطالعات سازمان ...

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین (مراحل طب کار و گزینش) | سوالات ...

soalniro.ir/استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفراین-مراح/1495
Translate this page
Mar 13, 2017 - از تمامی داوطلبین شرکت کننده در مصاحبه مجتمع صنعتی اسفراین جهت ... آزمون استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین روی لینک زیر کلیک نمایید.

بایگانی‌ها استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین سال ۹۵ - سوالات ...

soalniro.ir/category/استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفراین-سال-۹
Translate this page
Mar 13, 2017 - استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین سال ۹۵. استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین (مراحل طب کار و گزینش). نویسنده niro دوشنبه , 13 مارس ...

مرجع نمونه سوالات استخدامی نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ...

blogenews.ir/...سوالات+استخدامی+/++نمونه+سوالات+آزمون+استخدامی...
Translate this page
برای مشاهده و دانلود نمونه سوالات اینجا را کلیک کنید استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در سال 95 نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در ...

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین – استخدامی عسلویه و مناطق ویژه

estekhdam-asaluyeh.ir/استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفراین/
Translate this page
Jan 30, 2017 - شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در نظر دارد ۲۰ نفر نیروی انسانی مورد نیاز را ... افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند می توانند برای ثبت نام از ...

استخدام کارشناس و کارشناسی ارشد در شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در ...

www.baroot.com/.../استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفراین-در-خ...
Translate this page
Jan 31, 2017 - استخدام کارشناس و کارشناسی ارشد - زمان ویرایش آگهی پذیرش نیروی قراردادی مجتمع صنعتی اسفراین تا روز چهارشنبه ساعت ۱۴.

مجتمع صنعتی اسفراین سوالات نمونه استخدامی مجتمع صنعتی صنعتی ...

weblog724.gdn/.../مجتمع-صنعتی-اسفراین-سوالات-نمونه-استخدام...
Translate this page
نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین 95 یک بسته از نمونه سوالات آموزشی جهت آمادگی بیشتر شما جهت شرکت در آزمون استخدامی امسال برای مشاهده و نمونه ...

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در سال 96 - سامانه نیروی انسانی

https://www.niroensani.ir/.../استخدام-شرکت-مجتمع-صنعتی-اسفرا...
Translate this page
محتویات آگهی استخدامی پس از انتشار و اعلام آگهی استخدامی توسط شرکت مجتمع صنعتی اسفراین از طریق جراید رسمی و کثیرالانتشار در سال 96 ، از طریق سامانه ...

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در سال 95

zibabebin-ba.zozanaqe.ir/...سوالات...استخدامی+شرکت+مجتمع+صنع...
Translate this page
Feb 8, 2017 - نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین 95 = یک بسته از نمونه سوالات آموزشی جهت آمادگی بیشتر شما جهت شرکت در آزمون استخدامی امسال

استخدام مجتمع صنعتی اسفراین - Estekhdamiha.com

www.estekhdamiha.com › -
Translate this page
Sep 21, 2015 - استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین را می دانید علاقه مند به کار در مجتمع صنعتی اسفراین هستید و مایل ... استخدام منشی و حسابدار در شرکت شروین پلاست جدید ... دریافت نمونه سوالات جدید آزمون های استخدامی با پاسخ (۷ آزمون استخدامی).

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین - سایت استخدامی

برچسب ها : دانلود رایگان سوالات استخدامی مجتمع صنعتی اسفراین ,

آخرین مطالب

 
جهت ادامه اخبار استخدامی کلیک کنید: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ ... ]

نویسندگان

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
دریافت آخرین اخبار استخدامی در ایمیل


جستجوی نمونه سوال
Google جستجوی نمونه سوال 

درباره ما


دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی مشترک فراگیر (هشتمین دوره آبان 99)سوالات استخدامی آموزش و پرورش 99
سوالات استخدامی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دولتی(هشتمین دوره آبان 99) +سوالات استخدامی آموزش و پرورش99 + آموزش و پرورش
سوالات استخدامی سال 99 شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران
سوالات استخدامی سال 99 سازمان امور عشایر ایران
سوالات استخدامی سال 99 اداره کل پزشکی قانونی
سوالات استخدامی سال 99 وزارت جهاد کشاورزی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
سوالات استخدامی سال 99 سازمان حفاظت محیط زیست
سوالات استخدامی سال 99 سازمان هواشناسی کشور
سوالات استخدامی سال 99 سازمان تبلیغات اسلامی
ایجاد کننده وبلاگ : سایت تستیها
Google جستجوی نمونه سوال 


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic